Ninja - Awatar - Przebieg Realizacji

Przebieg realizacji


Ninja przestrzega honorowego kodeksu bushido.
Deal z Ninją to dobry Deal!


Na tej podstronie opisujemy etapy przebiegu realizacji zlecenia. Kiedy jest czas na jakie działania ze strony Ninjy, jak i Twojej jako klienta. Pamiętaj że czas realizacji Twojej strony w dużej mierze zależy również od Ciebie. Jeśli nie będziesz zwlekać z wysłaniem do nas odpowiednich materiałów, z odpowiadaniem na pytania dotyczące realizacji, które mogą pojawić się w trakcie, to z pewnością przejdziemy przez cały proces gładko i sprawnie.

Wybierz interesujący Cię pakiet


Dzięki temu będziemy mogli przedstawić Ci konkretne dane dotyczące właściwego pakietu.

Pakiet WWW Ninja Maxi Pakiet WWW Ninja Mini Pakiet WWW Ninja Brąz Pakiet WWW Ninja Srebro Pakiet WWW Ninja Złoto

Ninja Maxi

1. Kontaktujemy się ze sobą i omawiamy szczegóły.

Możemy spotkać się na terenie Warszawy, albo przeprowadzić spotkanie on-line przez Skype, Google Hangouts, WhatsApp czy inny system. Możemy też powisieć na słuchawce i powymieniać się mailami, jednak nie jest to opcja rekomendowana.

Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

2. Ruch po Twojej stronie.

Pierwsze Twoje zadanie to udostępnić nam potrzebne materiały (czego będziemy od Ciebie potrzebować i jak możesz nam to przekazać dowiesz się w zakładce materiały), oraz wpłacić zaliczkę.

W pakiecie Ninja Maxi jest to kwota do ustalenia, najprawdopodobniej będzie to 30% wartości zlecania.

3. Projekt Graficzny

Po otrzymaniu materiałów i zaliczki Ninja zaciera ręce i przystępuje do pracy.

W ciągu X dni możesz spodziewać się od nas wstępnego projektu graficznego swojej strony.

Na tym etapie możemy mieć do Ciebie jakieś dodatkowe pytania, więc dobrze gdybyś w miarę możliwości, mógł być pod telefonem i sprawdzać skrzynkę email.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW
Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

4. Zmiany do projektu

Pora żebyś odniósł się jakoś do otrzymanego od nas projektu.

To jest czas żeby zgłosić swoje ewentualne uwagi. W pakiecie Ninja Maxi masz X dni, aby zastanowić się nad zmianami i zakomunikować je nam.

Bardzo prosimy o konstruktywną krytykę. W projekcie graficznym dużą rolę odgrywają osobiste gusta estetyczne. Jeśli przeprowadziliśmy wcześniej otwartą rozmowę na temat Twoich oczekiwań i podesłałeś nam z materiałami jakieś przykłady i inspiracje, to jest duża szansa że od razu trafimy w punkt. Jeśli jednak tak się nie stanie, to prosimy postaraj się merytorycznie wyjaśnić nam jak chciałbyś aby to wyglądało. Uwagi w stylu „To jest brzydkie, chce żeby było ładne” nie dają nam zbyt wielu wskazówek 🙂

Poza mailami, zmiany możemy ustalić telefonicznie lub na spotkaniu on-line. W wypadku rozmowy, po obgadaniu tematu wyślemy Ci maila z podsumowaniem ustaleń i prosimy o odpowiedz z potwierdzeniem.

5. Wdrażamy zmiany

Ninja zakasa rękawy swojego kimono i wprowadza zaproponowane przez Ciebie zmiany w projekcie.

W pakiecie Ninja Maxi w ciągu X dni dostarczymy Ci odświeżoną, poprawioną i wymuskaną, nowiutką wersję projektu Twojej strony, z uwzględnieniem wszystkich Twoich uwag. 🙂

Może tak się zdarzyć, że proponowana przez Ciebie zmiana, bądź rozwiązanie mogłoby bardzo zaszkodzić Twojej stronie w jakimś aspekcie. Masz prawo nie być specjalistą w temacie, inaczej zresztą nie potrzebowałbyś naszych usług. W takim wypadku, jeśli zmiana była zgłaszana mailowo to niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, aby wyjaśnić Ci wszystkie konsekwencje danego rozwiązania i możliwe alternatywy.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW
Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

6. Kolejne zmiany

W pakiecie Ninja Maxi możemy powtórzyć X razy taki cykl zgłaszania i wprowadzania zmian. (Punkty 4. i 5.)

7. Developerka

Po ustaleniu finalnej wersji wizualnej, przychodzi czas na wdrożenia techniczne. Nasi geekcy – magicy, koderzy – web developerzy zatapiają się w matriksie kodów, skryptów i oznaczeń i robią wszystko co potrzeba by strona działała bez zażutów .

W projekcie Ninja Maxi ustalimy odpowiedni czas w jakim zaprezentujemy Ci funkcjonującą stronę.

Strona już działająca w formie testowej będzie znajdować się na naszym serwerze pod, tymczasowym adresem. Nie będzie indeksowana przez wyszukiwarki.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW
Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

8. Testujemy

Teraz możesz przyjrzeć się działaniu strony, możesz podzielić się tymczasowym linkiem ze znajomymi. To czas na sprawdzenie czy wszystko działa jak trzeba i wykrycie ewentualnych błędów. My po swojej stronie również wszystko „przeklikamy” na różnych urządzeniach. Jeśli znajdziesz jakiś błąd, prosimy niezwłocznie zgłoś go nam.

W pakiecie Ninia Maxi mamy X dni w formie testowej na dokładne sprawdzenie stony, w tym czasie możesz nam zgłosić również drobne zmiany w funkcjonowaniu strony.

9. Ostatnie korekty

Poprawiamy ewentualne błędy wykryte w trakcie okresu testowego. Wprowadzamy ostateczne zmiany w funkcjonalnościach.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW
Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

10. Rozliczenie

Strona jest w zasadzie skończona, wszystko śmiga jak trzeba.

Minęło od X do X dni od czasu rozpoczęcia pracy nad stroną. Teraz pora byś uregulował resztę umówionej należności za naszą pracę. Lub jeśli tak się umawialiśmy na pierwszą ratę. Jeśli uwinęliśmy się ze wszystkim szybko, terminy nam sprzyjały i mamy w kalendarzu jeszcze ten sam miesiąc w którym zaczęliśmy , to możemy poczekać na płatność do początku przyszłego miesiąca.

11. Migracja strony na serwer

Po otrzymaniu płatności, w ciągu dwóch dni przetransferujemy Twoją stronę na twój serwer (polecamy hosting w webd.pl na którym sami trzymamy naszą stronę), podepniemy pod twoją domenę, uruchomimy indeksowanie strony i jeśli chcesz pomożemy Ci ze sparowaniem strony z kontami: google Analitics, Google search Console, Wizytówka Google czy facebookiem.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW
Krok po stronie użytkownika - Realizacja strony WWW

12. Wsparcie techniczne po realizacji, referencje

Po realizacji, gdybyś jeszcze potrzebował w najbliższym czasie jakiejś pomocy, to masz w pakiecie Ninja Maxi zagwarantowane X godzin bezpłatnego wsparcia grafików czy developerów do wykorzystania w terminie X czasu od przeniesienia strony na właściwy serwer. Chcielibyśmy też otrzymać od Ciebie krótką opinię o Twoich wrażeniach ze współpracy oraz zdjęcie ze zgodą na opublikowanie na naszej stronie Ninjy.

13. Program poleceń

Teraz, gdy dołączyłeś już do radosnego grona naszych zadowolonych klientów, możesz polecić nasze usługi swoim znajomym, a Ninja nie pozostanie dłużny.

Reklama nie jest tania i nie jest łatwo dotrzeć do odpowiedniej grupy. Ninja bardzo ceni sobie marketing szeptany. Poprzez polecenia trafiamy do fajnych ludzi, z którymi współpracuje się z przyjemnością. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć ten kanał promocji naszej działalności.

Jeśli ktoś zgłosi się do nas z Twojego polecenia oferujemy mu zniżkę w wysokości 10% na nasze usługi.
Jeśli ta osoba się zdecyduje i kupi od nas jakiś pakiet, Ty dostaniesz od nas 10% wartości zlecenia po jego realizacji.

Krok po stronie Projekt Ninja- Realizacja strony WWW

Podsumowanie danych dotyczących wybranego pakietu

Masz zaznaczony pakiet Ninja Maxi, który to jest ofertą indywidualną i wszystkie te liczby wymagają w tym przypadku wcześniejszego ustalenia.Jeśli chcesz zobaczyć tu jakieś cyferki zaznacz inny pakiet.

Ying Yang | Projekt Ninja

Ninja żyję zgodnie z ideą Yin i Yang.
Stara się zachować mistyczną równowagę między pracą, a czasem wolnym.


Dlatego wszystkie wyżej wymienione liczby dni, dotyczą dni roboczych z wyłączeniem weekendów i dni ustawowo wolnych od pracy.

Ninja wygina się jak nunchaku.


Zależy nam abyśmy obustronnie trzymali się wymienionych wyżej terminów. Ninja jednak jest elastyczny, nie jesteśmy skostniałą korporacją i zawsze możemy się dogadać. Możemy czasem zrobić japoński ukłon w Twoją stronę i np. wdrożyć jeszcze jakieś dodatkowe zmiany, rozciągnąć trochę kalendarz.