Copy Koty – Kim jesteśmy?

Webwriterami z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu tekstów i artykułów na strony www, dziennikarzami i specami od content marketingu. Kochamy słowa i szanujemy ojczysty język. Wiemy, jak pisać dobre teksty i jak ich używać.

Tworzymy wartościowy kontent, dzięki któremu Twój biznes promuje się sam. We współpracy ze specjalistami w zakresie programowania i web designu projektujemy atrakcyjne wizualnie i nasycone angażującymi treściami strony.

Treści
na strony www


Tworzymy wartościowy content na strony www. Zależnie od profilu Twojej działalności, opracujemy atrakcyjne i skuteczne marketingowo treści, dzięki którym zyskasz popularność w branży. Oferujemy tworzenie treści na całość strony, jak i jej wybrane sekcje.

czytaj więcej »

Optymalizacja
stron pod kątem SEO


Jeśli zależy Ci na większej liczbie odsłon Twojej strony, zleć to ekspertom. Wyższą pozycję w rankingach wyszukiwarek zapewni Ci optymalizacja pod SEO. Modyfikujemy istniejące treści, czyniąc je atrakcyjnymi dla odbiorców i widocznymi w sieci.

czytaj więcej »

Artykuły,
wpisy na bloga


Dzięki tworzonym przez nas wpisom na blogi, artykułom poradnikowym i recenzjom wypromujesz swój biznes, zyskując najlepszy content marketing i merytoryczną przewagę nad konkurencją.

czytaj więcej »

Naming


Dobry naming to podstawa skutecznego marketingu. Specjalnie dla Twojej marki i domeny internetowej stworzymy oryginalną i dobrze brzmiącą nazwę. Uzupełniona o chwytliwy slogan reklamowy da Twojemu biznesowi najlepszy start.

czytaj więcej »

Korekta
i redakcja tekstów


Zajmiemy się korektą i redakcją Twojego tekstu. Redagujemy teksty na stronach www, materiały marketingowe, artykuły i prace dyplomowe. Poprawiamy jakość tekstu, dbając o jego warstwę merytoryczną i poprawność stylistyczną.

czytaj więcej »

Tworzenie
stron www


Oferujemy kompleksowe tworzenie stron www. Łączymy sprawdzone rozwiązania z indywidualnym podejściem do każdej witryny. Tworzymy strony od zera – od opracowania treści merytorycznej przez design, kodowanie, hosting po pozycjonowanie i publikację.

czytaj więcej »